Zapraszamy na inscenizację bitwy ze Szwedami oraz imprezę z okazji Dnia Dziecka

Opublikowano 26 maja 2014, poniedziałek o 18:10.

W dniu 31 maja jak wcześniej pisaliśmy odbędzie się inscenizacja bitwy ze Szwedami na szańcach wilkowickich. Będą również imprezy związane z Dniem Dziecka. Każdy z młodzieży będzie mógł zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę do mikrofonu oraz w obecności pracowników GOPR wystąpić w zawodach młodzieżowych. Zapraszamy również zespoły lub inne indywidualności, które zostaną dopuszczone do mikrofonu około godziny 15:00 po bitwie ze Szwedami. Serdecznie zapraszamy od godziny jedenastej. Wystąpi młodzież oraz nowo powstały zespół pieśni i tańca z Mesznej. Wystąpi również kapela folklorystyczna, która będzie grać melodie regionalne jak i przeboje do tańca. Będzie bufet majówkowy jak za dawnych lat. Będzie grill, specjalne kiełbasy i wyroby. Serwowane będą z firmy Bożek Józef z Godziszki. Atrakcją będzie kwaśnica sporządzona przez Wiesława Wróblewskiego, który serwował będzie również oszczypki  regionalne. Serdecznie zapraszamy, nie zwracajcie uwagi na deszcze – będą duże parasole. Przypominamy, iż Ciuchcia Beskidzka zabiera ludzi na imprezę o godzinie 8:30 z placu przed szkołą podstawową, o godzinie 9:00 od parkingu sklepu Pani Maślankowej, o godzinie 9:30 zabieramy młodzież i chętnych na imprezę.

Prezes Stowarzyszenia Kulturalnego “Wrota Beskidów” mgr Wala Władysław

Zorganizowanie takiej imprezy kosztowało naprawdę dużo pieniędzy. Członkowie stowarzyszenia złożyli swoje dywidendy, ale prosimy jeżeli to możliwe o przekazanie pieniędzy na konto:

52 8133 0003 0002 5348 2000 0001

Będziemy bardzo wdzięczni. Jesteśmy stowarzyszeniem artystycznym, będziemy promować każdą inicjatywę powstania zespołu muzycznego, zespołu artystycznego i wszelkich inicjatyw artystycznych.